Росіяни знищили три енергетичні обʼєкти України

Росіяни знищили три енергетичні обʼєкти України

19 жовтня внаслідок ракетних обстрілів, в Україні знищені три енергетичні обʼєкти.

Про це повідомив Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

Протягом місяця українські військові збили 233 дрони-камікадзе «Shahed-136», зокрема за добу на Київському напрямку ЗСУ ліквідували десять іранських БпЛА.

Президент закликав українців максимально обмежити використання електроенергії 20 жовтня з 7:00 до 23:00.

Глава держави відзначив 71 військового ЗСУ державними нагородами.

Також Зеленський окремо звернувся до жителів тимчасово окупованих регіонів півдня та сходу України. Президент закликав громадян виїжджати з-під окупації, оскільки РФ має намір «забрати чоловіків у свою армію».

«Якщо ж ви не можете цього зробити й опинитеся в російських військових структурах, за першої ж нагоди намагайтеся скласти зброю та прийти на українські позиції. І головне – бережіть своє життя», — наголосив він.

За 19 жовтня Зеленський особисто зустрівся з єврокомісаром з управління кризовими ситуаціями. Президент розповів Ленарчичу про поточну енергетичну ситуацію в Україні.

Також Президент України провів зустріч з очільником МЗС Греції. Зеленський зауважив, що це третій візит міністра до Києва з 24 лютого. Політики домовилися про посилення взаємодії у двосторонніх відносинах, а також на рівні ЄС та НАТО.

Крім того, президент України провів телефонну розмову з турецьким колегою Ердоганом. Під час зустрічі обговорювали безпекові питання, зокрема звільнення громадян України з російського полону.

Фото: Офіс Президента України