Росіяни посилили так зване «патріотичне виховання» у кримських школах

Росіяни посилили так зване «патріотичне виховання» у кримських школах

Так звана «влада» тимчасово окупованого Криму запровадила початкову військову підготовку, а також ввела класні години «уроки про важливе», де розповідають чому РФ напала на Україну.

Про це повідомляє Представництво Президента України в АРК.

Для учнів проводять класні години на теми «Герої спецоперації», «Друзі та вороги РФ», «Є така професія — вітчизну захищати! Переваги контрактної служби в ЗС РФ», тощо.

У школах тимчасово окупованого Сімферополі навчальний тиждень починають із підняття прапора РФ, виконання гімну Росії, вступного слова представників так званої «влади».

Також для школярів у Росії та в тимчасово окупованому Криму ввели щотижневі так звані класні години «розмови про важливе», під час яких дітям розповідатимуть про цілі так званої «спецоперації». Під цю програму створили окремий сайт і розробили методику та матеріали уроків: у методичних матеріалах вторгнення в Україні подається нібито як «допомога російському населенню України».

«Вони готують дітей — до нормалізації терористичних актів РФ на території материкової України. А майбутніх випускників — до безпосередньої участі в цій кривавій війні, ще й на боці держави-агресорки», — йдеться у повідомленні.

Фото: Kerch FM