Росія нарощує кількість військ на кордоні із Сумською та Чернігівською областями. У ніч на 25 травня росіяни атакували дев'ять областей України

Росія нарощує кількість військ на кордоні із Сумською та Чернігівською областями. У ніч на 25 травня росіяни атакували дев'ять областей України

У ніч на 25 травня росіяни обстріляли Харків з С-300. Пошкоджено ліцей, супермаркет, у багатоквартирних будинках вибило вікна.

На Харківщині росіяни обстріляли Борову, Коротич, Куп’янськ-Вузловий, Малу Данилівку, Золочів, Верхню Писарівку й Куп'янськ. Постраждали двоє людей.

На Донеччині росіяни завдали 1 863 удари по дев'яти населених пунктах. Під ударом опинились Красногорівка, Торецьк, Сіверськ, селища Дробишеве, Новожеланне, села Зелене Поле, Іллінівка, Рубці, Тарасівка. Двоє людей постраждали, троє — загинули. 

На Луганщині росіяни продовжують атакувати  села Невське, Стельмахівку, Новолюбівку, Куземівку, Макіївку. Через постійні обстріли горять ліси та поля.

На Дніпропетровщині росіяни обстріляли Нікополь, Марганецьку, Покровську й Червоногригорівську громади з артилерії та ударних дронів. У Нікополі троє людей постраждали.

Росіяни завдали 342 удари по населених пунктах Запорізької області з авіації, артилерії та РСЗВ. Під ударами опинились Мала Токмачка, Вербове, Роботине, Гуляйполе, Левадне, Малинівка, Новоандріївка, Новопрокопівка. 12 приватних будинків було пошкоджено. Без постраждалих.

Росіяни обстріляли Куцурубську й Очаківську громади на Миколаївщині з артилерії і мінометів. Без постраждалих.

На Херсонщині росіяни обстріляли Антонівку, Інженерне, Дніпровське, Янтарне, Придніпровське, Чорнобаївку, Комишани, Понятівку, Берислав, Золоту Балку, Тягинку, Бургунку та Херсон. Пошкоджено інфраструктуру порту, готель, вісім приватних будинків. Без постраждалих.

На Сумщині росіяни обстріляли Хотінську, Юнаківську, Білопільську, Річківську, Краснопільську, Миропільську, Великописарівську, Новослобідську, Есманьську, Шалигинську, Середино-Будську, Зноб-Новгородську громади. Використовували артилерію, міномети, ударні дрони, РСЗВ «Град». Інформація про постраждалих не надходила.

На Чернігівщині росіяни обстріляли прикордонні Новгород-Сіверську, Семенівську та Сновську громади з мінометів та артилерії. Без постраждалих.