Підозрюваних у справі про вбивство Гандзюк залишили під вартою до 19 грудня

Підозрюваних у справі про вбивство Гандзюк залишили під вартою до 19 грудня

Підозрюваних в організації замаху на громадську активістку Катерину Гандзюк ексголову Херсонської обласної ради Владислава Мангера та помічника депутата облради Олексія Левіна — залишили в СІЗО до 19 грудня.

Про це повідомляє громадська ініціатива «Хто замовив Катю Гандзюк?».

«Мангер і Левін сидітимуть в СІЗО до 19 грудня», — йдеться в повідомленні.

У 2018 року в.о. керівника справами виконавчого комітету Херсонської міськради Катерину Гандзюк облили сірчаною кислотою біля під'їзду її будинку в Херсоні.

Опіками було уражено 40% тіла жінки. Вона перенесла кілька операцій, однак померла 4 листопада 2018 року після 3 місяців боротьби за життя в Київській міській клінічній лікарні №2.

6 червня 2019 року п'ятьох безпосередніх виконавців нападу засудили на терміни від 3 до 6.5 років позбавлення волі. У 2020 році прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо ексголови Херсонської обласної ради Владислава Мангера і експомічника депутата облради Олексія Левіна за організацію нападу на Гандзюк.

Нагадаємо, 6 жовтня 2022 року двох експертів, які проводили комісійну судово-медичну експертизу, допитали за клопотанням сторони захисту (адвокатів обвинувачених Владислава Мангера та Олексія Левіна).

Експерти повністю спростували попередні припущення адвокатів Левіна та Мангера про те, що Катерина могла померти від неякісного лікування, масажу або тромбу.

19 жовтня новим адвокатом Мангера у справі про вбивство активістки Катерини Гандзюк став екснардеп Замковенко.

Фото: Єлизавета Серватинська | Суспільне