ОККО та «Повернись живим» передали військовим ще три розвідкомплекси «ШАРК»

ОККО та «Повернись живим» передали військовим ще три розвідкомплекси «ШАРК»

Мережа ОККО та Фонд «Повернись живим» на днях передали ще 3 розвідкомплекси «ШАРК» військовим, кошти на виробництво яких вдалося зібрати завдяки спільній ініціативі «ОКО ЗА ОКО».

Комплекси отримали 44-та окрема артилерійська бригада, один з розвідувальних підрозділів Сил Оборони на Півдні та 190-й навчальний центр ЗСУ.

Загалом військовим передали 14 таких розвідкомплексів. Ще 11 вже закуплені і готуються до передачі.

Кожен розвідкомплекс складається з 2-х безпілотників з відеокамерами, пускової установки-катапульти та наземної станції управління, інтегрованої у прохідне авто.

В рамках ініціативи «ОКО ЗА ОКО» закуплено 25 додаткових бортів для швидкої заміни втрат на передовій. 10 з них передано виробником «Укрспецсистемс».

Ініціатива «ОКО ЗА ОКО» тривала з 1 листопада 2022 року по 10 квітня 2023 року. З кожного літра пального Pulls, проданого на заправках ОККО у цей період по 1 гривні перераховувалося на «ШАРКИ».

Зараз компанія та фонд за аналогічною механікою працюють з ініціативою «ОКО ЗА ОКО 2. Озброїмо ТрО до зубів». Вже акумульовано половину від необхідних 400 млн грн на озброєння бригад територіальної оборони.

Фото: ОККО