Німеччина почала розслідування проти угрупування ХАМАС через напад на Ізраїль

Німеччина почала розслідування проти угрупування ХАМАС через напад на Ізраїль

Федеральний прокурор Німеччини розслідує напад ХАМАСу на Ізраїль, під час яких угрупування захопило низку заручників, серед яких, як вважають, є громадяни Німеччини.

Про це повідомляють The Times of Israel, Al Jazeera та CNN.

Кількість загиблих ізраїльтян становить 900 людей. Міністерство охорони здоров'я Палестини повідомляє про 849 загиблих палестинців. Ізраїльська армія повідомляє про 156 загиблих військовослужбовців.

Міністр оборони Йоав Ґалант повідомив, що Ізраїль переходить до «повного наступу» на Сектор Гази, оскільки активні дії проти бойовиків ХАМАСу на півдні Ізраїлю тривають уже четвертий день.

Військово-повітряні сили Ізраїлю завдали понад 50 авіаударів по Сектору Гази за 10 жовтня. Журналісти Al Jazeera повідомляють, що військові «уразили десятки житлових будинків, промислових підприємств і громадську інфраструктуру».

Ліван атакував ракетами північ Ізраїлю. У відповідь армія Ізраїлю завдала ударів артилерією. Ізраїль повідомив, що постраждалих від ліванського обстрілу немає.

Комісія ООН заявила, що збирає докази воєнних злочинів у Газі та Ізраїлі. У комісії повідомили, що вже мають «чіткі докази» злочинів, скоєних обома сторонами, включаючи напади на цивільних осіб.

Діти громадянки США, яка пропала у зоні атаки ХАМАСу на Ізраїль, повідомили, що американський уряд не зв'язувався з ними щодо їхньої матері. 66-річна жінка зникла з поселення Беері у суботу.

Ізраїль заморозив криптовалютні рахунки, які використовують для збору пожертвувань для ХАМАСу в соціальних мережах.

Фото: Кадр з відео | aljazeera