Наступна зустріч радників лідерів держав щодо реалізації Формули миру України пройде у Саудівській Аравії

Наступна зустріч радників лідерів держав щодо реалізації Формули миру України пройде у Саудівській Аравії

Наступна зустріч радників із національної безпеки та політичних радників лідерів держав щодо реалізації ініціатив України з відновлення сталого та справедливого миру пройде у Саудівській Аравії.

Про це йдеться на сайті Офісу Президента України. 

Україна прагне залучити якомога ширше коло країн, які поважають міжнародне право й Статут ООН, повідомив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.

«Українська Формула миру містить десять основоположних пунктів, впровадження яких дасть змогу не лише забезпечити мир для України, а й створити механізми для протидії майбутнім конфліктам у світі», — зазначив Андрій Єрмак.

За його словами, кожен пункт Формули миру Президента України  обговорюється в індивідуальному та груповому форматі з представниками понад 50 країн світу майже на щотижневій основі.

Нагадаємо, формулу миру Володимир Зеленський озвучив у жовтні 2022 перед лідерами країн G7. «Українська формула миру» передбачає гарантії радіаційної, ядерної та енергетичної безпеки, відновлення територіальної цінності країни, звільнення полонених і «повернення справедливості».

Фото: Офіс Президента України