На Сумщині одна людина загинула, семеро — поранені внаслідок російських обстрілів

На Сумщині одна людина загинула, семеро — поранені внаслідок російських обстрілів

На Харківщині росіяни обстріляли Чугуївський, Куп‘янський та Ізюмський райони. У Богуславці постраждали двоє людей. Пошкоджено житлові будинки, сільськогосподарську техніку.

Російська армія атакувала Волноваський, Покровський, Краматорський і Бахмутський райони на Донеччині. У Курахівській громаді поранено чотирьох людей, ще одну — в Зарічному. Пошкоджено житлові будинки. Троє людей загинули, п’ятьох — поранено внаслідок ранкового обстрілу Великоновосілківської громади.

Російські війська завдали 437 ударів по десяти населених пунктів Запорізької області. Ракетами удару завдали по Запорізькому районі. Пошкоджено житлові будинки. Постраждалих немає.

На Дніпропетровщині росіяни атакували Нікопольський район з БпЛА та важкої артилерії. 17-річна дівчина отримала поранення. Пошкоджені житлові будинки та лінії електропередач.

Російська армія обстріляла Новокаїри, Дудчани, Білозерку, Берислав, Херсон та інші міста на Херсонщині. Одна людина загинула, ще одна — отримала поранення. Пошкоджені житлові будинки.

На Миколаївщині російські війська з артилерії обстріляли Очаків. Спалахнула пожежа. Пошкоджено будинки. З мінометів росіяни обстріляли акваторію Очаківської громади. Постраждалих нема.

Російські військові атакували Хотінську, Юнаківську, Миропільську, Краснопільську, Великописарівську, Шалигинську, Есманьську, Середино-Будську та Шосткинську громади на Сумщині. Одна людина загинула, семеро — поранені.

На Чернігівщині РФ обстріляла Семенівську, Новгород-Сіверську та Сновську громади з мінометів та ствольної артилерії. Прикордонники зафіксували 18 вибухів.