Ми відстояли незалежність нашої держави, і Росії цього вже не змінити — Зеленський

Author: Marta Dyka
Ми відстояли незалежність нашої держави, і Росії цього вже не змінити — Зеленський


Про це президент повідомив у вечірньому зверненні.

«Це дуже важлива зміна конфігурації в нашій частині Євразії: що більше свого потенціалу Росія втратить зараз, то більше реальної свободи отримають всі народи і поруч із Росією, і в її межах. Україна — насамперед», — сказав Зеленський.

За підсумками чергового засідання Ставки Верховного Головнокомандувача Президент України зазначив, що держава допомагає активним діям українських військових на передовій, забезпечує їх усім необхідним, посилює захист інфраструктурних об’єктів і налагоджує оборону проти ракетної й дронової загрози.

Також президент звернувся до народу Ізраїлю у межах Конференції з питань демократії, що організована виданням «Га-Арец». Представив там український погляд на зближення між Росією та Іраном, на те, чому стало можливим це зближення і які загрози це створює обом народам. Зеленський закликав Ізраїль приєднатися до інших демократичних країн, які вже надають підтримку Україні.

У Всесвітній день ООН президент подякував Антоніу Гутеррішу, Генеральному секретарю ООН, за співпрацю та те, що він справді на захисті Статуту ООН та глобального миру.

Фото: Офіс Президента України