Міністр оборони України ініціював кадрові зміни в оборонному відомстві

Міністр оборони України ініціював кадрові зміни в оборонному відомстві

Олексій Резніков подав трьох кандидатів на посади на погодження Президенту України, після цього має відбутись затвердження урядом.

Про це написав Міністр оборони Олексій Резніков. 

«Перед тим, як зануритись у проблематику зміцнення міжнародної підтримки, кілька слів про ініційовані мною кадрові зміни у Міністерстві оборони», — йдеться в повідомленні міністра. 

На посаду першого заступника міністра подано кандидатуру генерал-лейтенанта Олександра Павлюка.

Олександр Павлюк із березня 2017 до квітня 2020 був командувачем військ Оперативного командування «Захід». З літа 2020 — Командувач підготовки Командування Сухопутних Військ ЗС України.

Від 15 березня по 21 травня 2022 займав посаду голови Київської ОВА. Павлюку була доручена організація оборони та забезпечення столиці України. 

«Генерал Павлюк досконало знає проблематику сучасної війни та потреби нашої армії, має необхідні лідерські та управлінські якості. Буде ще більше синергії у взаємодії з Генеральним штабом», — зазначив Резніков.

На посаду заступника міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації — засновника благодійного фонду «Повернись живим» Віталія Дейнегу.

Віталій Дейнега попередньо підтвердив інформацію про його можливе призначення.

«Сучасна війна потребує нових підходів. Сектор цифрового розвитку є одним з напрямків, де Україна здатна на прорив і може створювати нові стандарти для світу. Потрібен свіжий погляд, широкий кругозір та здатність інтегрувати можливості держави, бізнесу та громадського сектору», — наголосив глава оборонного відомства.

На посаду заступника міністра з питань європейської інтеграції — Андрія Шевченка. Він є народним депутатом  V, VI та VII скликань та експослом України в Канаді.

«Комунікації з міжнародними партнерами, законотворцями та українським суспільством, впровадження у секторі оборони нових стандартів є одним з пріоритетних напрямків», — написав Олексій Резніков.

Фото: Олексій Резніков