Міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна подала заяву про відставку

Міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна подала заяву про відставку

Міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна подала до Верховної Ради заяву про відставку. Про це повідомив голова ВРУ Руслан Стефанчук.

Верховна Рада має проголосувати за відставку Лапутіної. Руслан Стефанчук повідомив, що заяву розглянуть на найближчому пленарному засіданні парламенту. Через запроваджений воєнний стан, дати пленарних засідань не оголошують публічно заздалегідь.

Юлія Лапутіна була Міністеркою у справах ветеранів з 2020 року. Громадська рада при Міністерстві ветеранів вимагала відставки міністерки через її неефективну роботу.

Юлія Лапутіна провалила напрямок роботи з ветеранами. Її управління не є ефективним і навпаки шкодить ветеранам і родинам. Інституція майже зруйнована. Ветерани не довіряють своєму міністерству. За них боряться всі окрім профільного міністра,

— казала під час пресконференції членкиня Правління Громадської ради при Мінветеранів і дружина військового Богдана Левицька.

У вересні пішов у відставку Міністр оборони України Олексій Рєзніков. За його керівництва у міністерстві була низка корупційних скандалів. Зараз Міністром оборони є Рустем Умєров.