Кабмін виділив 400 млн гривень на відновлення інфраструктури Харківщини

Кабмін виділив 400 млн гривень на відновлення інфраструктури Харківщини

Про це повідомив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

«Уряд виділив Харківській області із резервного фонду Держбюджету 400 млн грн на ліквідацію наслідків бойових дій та відновлення інфраструктури», — написав Чернишов.

За його словами, у Харків вже направлені додаткові підрозділи ДСНС, вирішується питання забезпечення міста додатковими генераторами енергії.

Також міністр зазначив, що місцева влада та відповідні служби напрацювали план повного відновлення електропостачання в місті та працюють над його реалізацією.

На місці працюватимуть представники Мінрегіону, Мінерго та ДСНС для координації питання повного відновлення електропостачання міста, оцінки ситуації та додаткових потреб в матеріалах та обладнанні.

«Ця атака Росії на об'єкти критичної інфраструктури напередодні початку опалювального сезону підтвердила наміри агресора залишити наших мирних громадян без світла, води та тепла», — сказав Олексій Чернешив.

Нагадаємо, 11 вересня російська армія завдала ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі в декількох областях України, зокрема на Харківщині.

Фото: Олексій Чернишов | Facebook