Кабмін ухвалив кадрові зміни у Міністерстві внутрішніх справ та Міністерстві оборони

Кабмін ухвалив кадрові зміни у Міністерстві внутрішніх справ та Міністерстві оборони

Про це повідомив представник Кабміну в парламенті Тарас Мельничук. 

Олександра Павлюка призначили першим заступником Міністра оборони України.

Олександр Павлюк з березня 2017 до квітня 2020 був командувачем військ Оперативного командування «Захід». З літа 2020 — Командувач підготовки Командування Сухопутних Військ ЗС України.

Від 15 березня по 21 травня 2022 обіймав посаду голови Київської ОВА. Павлюку була доручена організація оборони та забезпечення столиці України. 

Натомість Івана Руснака зняли з посади першого заступника Міністра оборони України. 

Заступниками Міністра внутрішніх справ України стали Богдан Драп’ятий, Катерина Павліченко, Олексій Сергєєв, Василь Тетеря, Леонід Тимченко. 

Державною секретаркою Міністерства внутрішніх справ України стала Інна Ящук. 

На цій посаді Інна Ящук замінить Юрія Лубковича, який загинув у авіакатастрофі у Броварах. Ящук також очолює Департамент освіти, науки та спорту МВС України.

Першим заступником Голови Державної регуляторної служби України стане Станіслав Музиченко. 

Заступником Голови Державної регуляторної служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації відтепер буде Леся Яблонська. 

Заступником Голови Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України став Олег Липовий.  

Окрім цього звільнили: 

• Олега Гайдука з посади заступника Міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації;

• Олександра Котія з посади заступника Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації;

Юлію Ворону з посади першої заступниці Голови Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України;

Анатолія Посполітака з посади заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг України.