Екскерівника Державної фіскальної служби Романа Насірова заарештували з альтернативою застави в 523 млн грн

Author: Marta Dyka
Екскерівника Державної фіскальної служби Романа Насірова заарештували з альтернативою застави в 523 млн грн

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Насірова заарештували до 17 грудня 2022 року. Його підозрюють в отриманні хабаря в розмірі 722 млн грн від мільярдера Олега Бахматюка у 2015-2016 роках.

Насіров одержав кошти, щоб забезпечити відшкодування ПДВ підконтрольним власнику агрохолдингу юридичним особам у розмірі понад 3.2 млрд гривень.

Надання неправомірної вигоди в іноземній валюті відбувалося із використанням низки компаній, зареєстрованих за кордоном. Вони належали власнику одного із агрохолдингів. Одержання коштів посадовцем відбувалося із використанням підприємств-нерезидентів, контроль над діяльністю яких здійснювався безпосередньо Насіровим, його радником та іншими особами, пов’язаними з ним родинними відносинами.

У разі внесення застави Насіров буде зобов'язаний прибувати до детектива, прокурора та суду за першим викликом, не відлучатися із Києва без дозволу детектива, прокурора або суду, повідомляти прокурора, детектива або суд про зміну свого місяця проживання та роботи, утримуватися від спілкування з іншим підозрюваними у справі та свідками, здати на зберігання до ДМС України паспорт (паспорти) для виїзду за кордон та носити електронний засіб контролю.

Фото: УНІАН