Амбасадор UNITED24 Скотт Келлі поспілкувався з українськими медиками

Амбасадор UNITED24 Скотт Келлі поспілкувався з українськими медиками

Він зустрівся з українськими медичними працівниками онлайн.

«Я обрав збір на машини швидкої допомоги, тому що сам колись був молодим екстреним медичним техніком. Коли я навчався у школі, працював на волонтерських засадах. Пізніше мав оплачувану роботу в місті. Ми бачили травми, вогнепальні та ножові поранення. Я навіть приймав пологи в житловому комплексі, коли мені було лише 18 років. Ви стали для мене джерелом натхнення, тож я хотів зробити все можливе, щоб допомогти», — сказав Скотт Келлі.

Скотт розповів про власний досвід роботи у медичній сфері, висловив захоплення їхнім героїзмом і самопожертвою, а також попросив українців поділитися власними історіями, аби краще зрозуміти їхню роботу та дізнатись про нагальні потреби.

Астронавту розповіли про постійні обстріли бригад екстреної допомоги та їхнього транспорту.

«На одному з останніх викликів перевозили бійця у вкрай важкому стані. Завдяки вашій машині ми його швидко довезли. На цьому спеціалізованому автомобілі виїжджають найдосвідченіші, найкращі бригади інтенсивної терапії. Кожного дня ми допомагаємо людям і рятуємо життя», — розповіла Світлана Солодовиченко, лікарка ДСНС, 8-го відділення Центру екстреної медичної допомоги у місті Харкові.