В Україні створили додаток психологічної підтримки для ветеранів і ветеранок

В Україні створили додаток психологічної підтримки для ветеранів і ветеранок

Громадська організація «Психологічна підтримка та реабілітація "Вільний вибір"» розробила додаток «База», який містить навчальні матеріали про психічне здоров’я, вправи для самодопомоги, а також корисні контакти для ветеранів та ветеранок.

«Мріяла створити цей застосунок для тої себе, яка повернулась з війни в 15-му році, й не розуміла, що з нею відбувається. І для всіх побратимів та посестер, які будуть повертатися згодом», — розповідає керівниця проєкту та ветеранка-парамедикиня Аліна Вяткіна.

Для кращого розуміння потреб користувачів до розробки додатку залучили ветеранів.

«Я працював з текстами. Переглядав, чи все ок, чи легко сприймається і нічого не тригерить. Тексти захопили після першого абзацу, бо побачив себе та хлопців там», — прокоментував доброволець із 95-ої ОДШБр з позивним «Сокіл».

За допомогою додатку можна відстежувати свій настрій, ставити нагадування та записувати думки й стани. Також є можливість налаштувати свій профіль під власні вподобання, обравши ту інформацію та інструменти, які цікавлять конкретного користувача.

Попри те, що цільовою авдиторією додатку є колишні військові, користуватися ним може будь-хто. Навчальні матеріали залишаються актуальними й для решти користувачів.

Завантажити додаток можна за посиланням в App Store та Google Play.