Уже вдруге через російську провокацію ЗАЕС опинилась за крок від радіаційної катастрофи — Зеленський

Авторка: Марта Дика
Уже вдруге через російську провокацію ЗАЕС опинилась за крок від радіаційної катастрофи — Зеленський

Обстріл території ЗАЕС напередодні висновків МАГАТЕ означає, що держава-терорист Росія зацікавлена лише в тому, щоб ситуація на станції залишалась найгіршою найдовше.

  • Президент Зеленський подякував британському прем'єру Борису Джонсону за підтримку України від Великої Британії. 

За кілька років вдалося вивести українсько-британські відносини на найвищий рівень за весь час незалежності — і це безпрецедентно високий рівень. 

Україна та Британія підписали Угоду про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство. Держави також започаткували програму оновлення українського флоту. А під час повномасштабної війни домовилися про участь Британії у програмі відбудови України після бойових дій.

Зеленський висловив сподівання на продовження співпраці з Джонсоном у його новому статусі.

Президент України очікує початку співпраці з новою Премʼєр-міністеркою Великої Британії Ліз Трасс. Зеленський сподівається на спільну роботу задля захисту народів і для провалу російських деструктивних зусиль.

  • Окрім того, Володимир Зеленський провів переговори з Президентом Франції Еммануелем Макроном. Політики розмовляли про ситуацію на фронті та оборонну підтримку України.
  • Збройні Сили України продовжують послідовно, дуже ретельно й акуратно знищувати склади, бази, переправи, штаби росіян. Українські військові, зокрема, знищили склад із російськими ракетами С-300, які використовували для ударів по Харкову.

Джерело: Володимир Зеленський

Фото: Офіс Президента України