Росіяни продовжують зосереджувати основні зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках

Росіяни продовжують зосереджувати основні зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках

На Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках відбулось понад 40 бойових зіткнень між російськими та українськими військовими.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Бої тривають, зокрема, у Григорівці, Первомайському, Красногорівці та Марʼїнці.

Армія РФ вела безуспішні наступальні дії в районах Новомихайлівки та Благодатного на Донеччині.

Російські військові, які беруть участь у бойових діях у районі Першотравневого на Луганщині, мають низький рівень морально-психологічного стану.

Зростає кількість охочих покинути зону проведення бойових дій та повернутися до Росії. 

Підрозділи мають великі втрати серед живої сили, несвоєчасне забезпечення боєприпасами та невизначені терміни поповнення особового складу.

Українські військові продовжують наступати на Мелітопольському та Бердянському напрямках та закріплюватися там на досягнутих рубежах.

Авіація Сил оборони за минулу добу завдала 14 ударів по районах зосередження особового складу, та три — по зенітно-ракетних комплексах росіян. Українські військові знищили 11  розвідувальних БпЛА оперативно-тактичного рівня. 

Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили два райони зосередження живої сили, пʼять артилерійських засобів на вогневих позиціях та одну російську станцію РЕБ.