Росіяни активізували наступальні дії в районах Авдіївки, Тоненького, Кераміка та Первомайського на Донеччині

Росіяни активізували наступальні дії в районах Авдіївки, Тоненького, Кераміка та Первомайського на Донеччині

Армія РФ залучала у цих районах сили трьох батальйонів за підтримки танків і броньованих машин. Українські військові відбили всі атаки. 

Про це повідомили в Генштабі ЗСУ. 

В Інституті вивчення війни зазначили, що російські війська розпочали локалізовані наступальні операції біля Авдіївки на Донеччині та на південний захід від Оріхова на Запоріжжі.

«Російські війська здебільшого розгорнули нерегулярні сили вздовж цієї лінії фронту, насамперед елементи 1-го армійського корпусу нзф "днр" та додаткові добровольчі формування», – йдеться у звіті ISW. 

В Інституті вивчення війни зауважують, що російські війська проводили наступальні операції для відносно мінімальних територіальних здобутків поблизу Авдіївки протягом останніх півтора років. 

В ISW додають, що українські війська продовжили контрнаступальні дії в районі Бахмута та на заході Запорізької області та підтвердили просування в районі межі Донецько-Запорізької області. 

Також у Генштабі ЗСУ зазначили, що протягом минулої доби відбулося 108 бойових зіткнень між українськими та російськими військами. 

В зоні відповідальності ОСУВ “Хортиця” на Куп’янському напрямку українські військові відбили понад 30 атак РФ в районах населених пунктів Синьківка та Іванівка Харківської області. 

На Бахмутському напрямку ЗСУ відбили атаки росіян в районах Кліщіївки та Андріївки Донецької області. Сили Оборони продовжують штурмові дії південніше Бахмута Донецької області, мали успіх в районах східніше Кліщіївки та східніше Андріївки.

На Мар’їнському напрямку протягом минулої доби Сили Оборони відбили понад 10 атак армії РФ в районах Мар’їнки та Красногорівки Донецької області.