Родина розробника дронів «Ланцет» Алєксандра Захарова володіє нерухомістю у Великій Британії

Родина розробника дронів «Ланцет» Алєксандра Захарова володіє нерухомістю у Великій Британії

Журналісти встановили, що родина російського конструктора, розробника дронів «Ланцет», які використовуються у війні Росії проти України, Алєксандра Захарова володіє нерухомістю у Великій Британії.

Про це йдеться у розслідуванні видання «Важные истории».

Журналісти встановили, що син Захарова Лаврєньтій та дружина Свєтлана з 2018 року є власниками квартири у Лондоні, вартість якої становить 1,5 млн фунтів стерлінгів.

Площа квартири становить менше 100 квадратних метрів. З даху будинку, у якому розташована квартира, відкривається вид на Біг-Бен.

Уряд Великої Британії ввів санкції проти компанії Захарова, яка займається розробкою дронів, але не ввів персональні санкції проти родини конструктора.

Крім цього, журналісти встановили, що син Лаврєньтій Захаров з травня 2023 року працює в Інституті ООН з дослідження проблем роззброєння. Він займається вивченням програми управління зброєю і боєприпасами, розмінування та гуманітарного доступу.

До цього він працював в агентствах ООН у Нью-Йорку та Римі.

Лаврєньтій Захаров є випускником Університетського коледжу Лондона, де здобув ступінь бакалавра з політики, соціології та східноєвропейських студій. А в Лондонській школі економіки Захаров молодший здобув ступінь магістра конфліктології.