Протягом минулої доби між українськими військовими та росіянами сталося 35 бойових зіткнень

Протягом минулої доби між українськими військовими та росіянами сталося 35 бойових зіткнень

Росіяни продовжують зосереджувати основні зусилля на спробах повної окупації Луганської та Донецької областей. Там тривають важкі бої.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ. 

Авіація сил оборони за минулу добу завдала 16 ударів по районах зосередження особового складу та два удари по зенітно-ракетних комплексах армії РФ.

Підрозділи ракетних військ і артилерії протягом доби уразили два пункти управління, п'ять районів зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, один артилерійський підрозділ на вогневій позиції та ще чотири важливих об’єкти росіян. 

У російському війську почастішали випадки невиконання наказів, саботажу та дезертирства. Причиною цього є відсутність юридичної норми щодо кінцевих термінів проходження військової служби за мобілізацією, відсутність значних досягнень на полі бою та поширення панічних настроїв серед військовослужбовців. 

Для вирішення цих проблем керівник Генштабу ЗС РФ прийняв рішення, за яким командири з’єднань та військових частин будуть виявляти та відряджати таких осіб до штурмових рот.