Правоохоронці подали апеляцію на запобіжний захід для голови Тернопільської облради

Правоохоронці подали апеляцію на запобіжний захід для голови Тернопільської облради

Суд першої інстанції відправив Головка під варту з правом внесення застави у 805 тисяч гривень, проте прокуратура вважає таку суму занадто малою.

Про це свідчить заява Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Нагадаємо, правоохоронці спіймали голову Тернопільської обласної ради Михайла Головка на хабарі. Він разом із двома заступниками голови Тернопільської військово-цивільної адміністрації отримував транш у розмірі 600 тисяч гривень. За це Головко мав підписати акти виконання робіт із будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів. Загальна сума хабаря складала 1.8 млн гривень.

Після цього суд дозволив Головку перебувати на волі за умови внесення застави. 29 червня Михайло Головко вийшов зі слідчого ізолятора під заставу у 805 тисяч гривень. 3 липня він повернувся до своєї роботи.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура звернулася до суду, аби підвищити заставу для Головка до 13 млн гривень. Також САП хоче підвищити заставу і щодо інших підозрюваних: 10 млн грн — для першого заступника голови Тернопільської ОВА та 8 млн грн — для іншого заступника.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду розгляне скарги САП.