По всій Україні швидко й ефективно відбуваються відновлювальні роботи — Зеленський

Авторка: Марта Дика
По всій Україні швидко й ефективно відбуваються відновлювальні роботи — Зеленський

Про це Президент України повідомив у вечірньому зверненні.

Уранці 11 жовтня росіяни випустили по Україні 28 ракет, із них 20 збито силами ППО. Також по території України випустили понад 15 БпЛА, майже усі — ударні іранські дрони.

Президент зазначив, що якби не удари 11 жовтня, то в Україні вже поновили б енергопостачання, водопостачання і звʼязок, які росіяни пошкодили 10 жовтня.

Зеленський повідомив, що в деяких містах і районах енергетиками застосовуються тимчасові обмеження енергопостачання за графіком — це необхідно виключно для того, щоб підтримувати стабільність енергосистеми.

Президент України взяв участь у роботі позачергового саміту «Групи семи», який був скликаний німецьким головуванням за ініціативою України. Лідери держав обговорили реакцію найсильніших демократій на нову російську ескалацію. За підсумками саміту «Групи семи» держави зробили спільну заяву про те, що всіх відповідальних за терор проти України буде притягнуто до відповідальності.

12 жовтня у форматі «Рамштайн» відбудеться обговорення оборонної підтримки України. Зеленський очікує від партнерів прогресу в питанні про протиповітряну й протиракетну оборону, домовленостей щодо нового постачання іншої необхідної зброї та боєприпасів.

Володимир Зеленський провів розмови з Премʼєр-міністром Італії та Премʼєр-міністром Австралії. Вони висловили підтримку та засудили всі прояви російської агресії проти України та міжнародного права.

Президент також подякував бійцям Повітряних сил, Сухопутних військ і розвідки, рятувальникам, енергетикам, працівникам комунальних служб, працівникам місцевої влади та лікарям, які допомагають у відновленні України після масованих обстрілів та продовжують боротьбу проти РФ.

Фото: Офіс Президента України