Не лише читати, а й слухати: онлайн-медіа «Свідомі» запустило аудіоверсію текстів

Не лише читати, а й слухати: онлайн-медіа «Свідомі» запустило аудіоверсію текстів

Відтепер онлайн-медіа «Свідомі» додаватиме до текстових матеріалів аудіоверсію. Таким чином редакція має на меті зробити контент доступним для ще більшої кількості аудиторії. 

«Я хочу, аби весь контент, який створює команда “Свідомих”, був зручний для читача. Комусь важко сконцентруватись на текстах, хтось не має часу на прочитання аналітики. Саме тому ми створюємо аудіоверсію до кожного матеріалу. Вперше спробували зробити це в листопаді, потім налагоджували процес, працювали над якістю запису та безпосередньо звуку. Тепер будемо додавати аудіо до кожної статті», — розповіла головна редакторка та СЕО Анастасія Бакуліна. 

Новий формат є частиною глобальних змін у редакції, що стартували у жовтні 2023 року. Тоді «Свідомі» стали slow media: відмовилися від стрічки новин і сфокусувалися на аналітичних матеріалах і репортажах. 

«Аудіоформат сподобається тим, хто любить подкасти або ж хоче дізнатися про останні події, поки їде на роботу чи йде вулицею у справах. До того ж це звичайна практика для міжнародних медіа, наприклад, The Economist чи Financial Times. Контент, який створюють редакції, має бути доступним для всіх. Тож ми робимо крок назустріч нашій аудиторії, нашим читачам», — коментує журналістка Андріана Веляник.

Усі текстові матеріали «Свідомих» можна слухати в аудіоформаті на сайті медіа або у Spotify, підписавшись на сторінку «Свідомі тексти».