На Мар’їнському напрямку росіяни проводили безуспішні наступальні дії в районі Мар’їнки

На Мар’їнському напрямку росіяни проводили безуспішні наступальні дії в районі Мар’їнки


Армія РФ зосереджує основні зусилля на Лиманському, Бахмутському та Мар’їнському напрямках. Протягом доби відбулось понад 10 бойових зіткнень між українськими та російськими військовими. 

Про це повідомили в Генштабі ЗСУ. 

На Бахмутському напрямку російські військові здійснили безуспішні спроби відновити втрачене положення в напрямку південно-східніше Іванівського.

На Шахтарському — росіяни проводили безуспішні наступальні дії в напрямку села Рівнопіль. На Запорізькому та Херсонському — армія РФ зосереджує основні зусилля на недопущенні просування українських військ. 

Авіація сил оборони за добу завдала 12 ударів по районах зосередження особового складу росіян та чотири — по зенітно-ракетних комплексах РФ. Підрозділи ракетних військ і артилерії протягом доби уразили один пункт управління, два зенітних ракетних комплекси «Бук» та чотири райони зосередження живої сили, озброєння та військової техніки росіян.

Росіяни переобладнали дитячий садок під польовий шпиталь в тимчасово окупованій Новомихайлівці Херсонщини. Туди доставили близько 50 поранених російських військових.

Також загальноосвітню школу в Розівці Запорізької області росіяни перетворили на ще один військовий шпиталь.