ДБР повідомило про підозру семи експравоохоронцям, які співпрацюють з росіянами на тимчасово окупованих територіях

ДБР повідомило про підозру семи експравоохоронцям, які співпрацюють з росіянами на тимчасово окупованих територіях

Йдеться про п’ятьох колишніх правоохоронців Луганщини, заступницю керівника відділу одного з правоохоронних органів Маріуполя та колишнього правоохоронця з Якимівки у Запорізькій області.

Про це повідомили в Державному бюро розслідувань. 

ДБР підозрює п’ятьох колишніх правоохоронців, які «працевлаштувались» у незаконно створених  органах росіян на тимчасово окупованій території Луганщини.

Один з фігурантів працює в окупаційній комендатурі та закликає населення добровільно здавати зброю. Всі підозрювані брали участь у створенні пропагандистських сюжетів для російських медіа.

Також працівники ДБР підозрюють у державній зраді заступницю керівника відділу одного з правоохоронних органів Маріуполя. Їй загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Жінка сприяла становленню окупаційного режиму, а під час окупації міста перейшла на службу до так званої «поліції днр» та почала працювати слідчою. Також вона сприяла «налагодженню» роботи за російським законодавством. 

У Запорізькій області працівники ДБР повідомили про підозру колишньому правоохоронцю з Якимівки, який у квітні 2022 року здавав росіянам громадян, які чинили опір незаконній владі РФ. Він брав участь у розшуку та затриманні місцевих мешканців, які були налаштовані проти незаконної окупаційної влади та чинили опір ворогу.